Právě se nacházíte:

Výhodné přezutí pneu

Od 1. listopadu musí být každé auto vybaveno zimními pneumatikami, pokud se "na povrchu pozemní komunikace nachází souvislá vrstva sněhu, ledu nebo námraza, nebo lze-li vzhledem k aktuálním povětrnostním podmínkám přepokládat, že se během jízdy tato skutečnost vyskytne."

Nedejte se překvapit nečekaným snížením teploty nebo neočekávaným zvýšením policejní aktivity. Připravte se na zimu již teď a nechte si přezout letní gumy na zimní od profíků z Diamond Race.

630 Kč za kompletní přezutí pneumatik na zimu včetně vyvážení! Od 1. listopadu povinně, ale jen dnes se slevou 30%!

Za jeden voucher přezujete komplet 4× kola velikosti 13'' až 20" . Práce obsahují demontáž, vyvážení i montáž pro plechové disky. V případě výměny ALU disků si připlatíte na místě pouze 100 Kč.

Kompletní přezutí zimních pneumatik pro kategorii vozidel: osobní auta, dodávky, mikrobusy, offroady. V ceně demontáž, vyvážení na digitální vyvažovačce i montáž. Otevřeno od pondělí do pátku od 9:00 do 17:00 (v případě nutnosti bude provozní doba změněna). Ekologickou likvidaci starých pneumatik provádíme zdarma a zároveň nabízíme bezplatné uskladnění letních a zimních pneu.

http://www.neutracim.cz/?id=45