Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím

Vyražte na dovolenou s cestovní kanceláří FIRO-tour

28. 05 2010 | Cestovní kancelář FIRO-tour si dlouhodobě drží silnou pozici ve čtveřici největších českých cestovních kanceláří. Na českém trhu působí od roku 1990, z právní formy fyzické osoby se v roce 2004 transformovala na akciovou společnost.

Cestovní kancelář FIRO-tour si dlouhodobě drží silnou pozici ve čtveřici největších českých cestovních kanceláří. Na českém trhu působí od roku 1990, z právní formy fyzické osoby se v roce 2004 transformovala na akciovou společnost.

FIRO-tour opakovaně získává ocenění v anketě odborníků cestovního ruchu TTG Travel Awards – v roce 2010 1. místo v kategorii Nejlepší touroperátor pro evropské destinace. V roce 2008 a 2007 získala také prvenství v této kategorii, v roce 2009 se umístila na 2. místě. V roce 2007 získala také 3. místo v kategorii Nejlepší cestovní kancelář v ČR. FIRO-tour se opakovaně umisťuje také v prestižní soutěži nejlepších českých firem, podniků a společností Českých 100 nejlepších. Dalším významným oceněním je SIRIUS, vyhodnocení nejlepších obchodních partnerů ČSA - za rok 2008 patří cestovní kanceláři FIRO-tour 2. místo v kategorii non-IATA.

Cestovní kancelář FIRO-tour svou obsáhlou nabídku představuje veřejnosti prostřednictvím svých katalogů vydávaných pravidelně v sériích pro zimní a letní sezónu. Prezentuje své produkty také na webových stránkách www.firotour.cz. Kromě základních katalogů a webových stránek vydává pravidelně také další tematicky zaměřené propagační brožury a prodejní materiály.

Největší zastoupení v nabídce cestovní kanceláře FIRO-tour v posledních letech tvoří letecké pobytové zájezdy, realizované většinou na charterových letech. Z celoročních destinací v nabídce FIRO-touru dominuje Egypt, z letních destinací pak Řecko, Turecko, Tunisko, Španělsko. Jen letních destinací dostupných letecky má cestovní kancelář v nabídce několik desítek. Kromě leteckých má FIRO-tour v nabídce také letní pobytové zájezdy s autokarovou a vlastní dopravou, mezi nimiž nabídkou i počtem klientů vyniká Chorvatsko, velmi početné zastoupení má také Itálie a Rakousko. Také alpské země, tuzemsko a Slovensko jsou častým cílem zákazníků FIRO-tour, kteří nakupují v cestovní kanceláři zejména svou lyžařskou nebo relaxační dovolenou.

Významnou část nabídky představují poznávací zájezdy. FIRO-tour patří mezi několik málo specialistů na českém trhu na tento druh produktu. Poznávací zájezdy připravuje a realizuje již od roku 1990. Postupem doby nabízených destinací a druhů programů přibývá. Aktuální roční nabídka poznávacích zájezdů zahrnuje téměř tisíc zájezdů do stovky zemí pěti kontinentů a je tak největší nabídkou tohoto produktu na českém trhu. Podstatnou část poznávacích zájezdů tvoří letecké programy, stále oblíbené jsou i autokarové zájezdy po Evropě. Velmi úspěšným typem poznávacích zájezdů FIRO-touru jsou také prodloužené letecké víkendy v evropských i mimoevropských destinacích, jejichž nabídku cestovní kancelář stále rozšiřuje. V posledních letech cestovní kancelář FIRO-tour svou nabídku obohatila o komfortní plavby po celém světě.

Kromě vlastních zájezdů nabízí FIRO-tour svým klientům také doplňkové produkty jako balíčky cestovního pojištění za speciální sazby, vstupenky na vybrané společenské akce, dárkové certifikáty.

FIRO-tour prodává zájezdy nejen individuálním klientům, ale také kolektivům a firmám, ať už se jedná o katalogové produkty či cesty na míru. Zároveň na základě dohod a smluv s jednotlivými firmami poskytuje zaměstnancům příslušných firem slevy při nákupu individuální dovolené.

Diskuse

 
.

Speciály

Naše magazíny

Novinky ze světa bydlení, aut, techniky ...

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO