Právě se nacházíte:

Výstava ABBAWORLD

Na všechny fanoušky fenomenální švédské skupiny ABBA čeká od dnešního dne ve Slovanském domě v Praze rozsáhlá expozice, která jim ve dvou podlažích představí zvukem i obrazem všechny zásadní momenty v kariéře kapely. Výstava potrvá do 7. srpna 2011.

Návštěvníci si mohou vyslechnout 2 hodiny zvukových ukázek, vidět nikdy neodvysílaný obrazový materiál, pódiové kostýmy i repliku nahrávacího studia či šatny skupiny...

Výstavu ABBAWORLD již měla možnost obdivovat města jako Londýn, Melbourne, Sydney a Györ. Od 6. 5. mohou po dobu tří měsíců spatřit tuto unikátní výstavu i návštěvníci Prahy, a to přímo v centru hlavního města – ve Slovanském domě, Na příkopě 22.

Ojedinělost výstavy spočívá v její interaktivitě s návštěvníky. Každý lístek nese specifický kód, který zadáte na samém počátku výstavy a následně se budete moci za pomoci nejmodernější techniky nafotit na obal desky společně se členy ABBA, zatančit si ve videoklipu, na opravdovém pódiu si zazpívat s hologramy figurek členů skupiny ABBA, vyzkoušet si své znalosti v kvízu atd.

Následně má každý návštěvník možnost se pod kódem ze vstupenky zaregistrovat na abbaworld.com (podrobný návod k registraci v češtině naleznete na www.abbaworld.cz) a do svého počítače si „na památku“ stáhnout své individuální interaktvní zážitky.

Po celou dobu výstavy mají návštěvníci možnost obrátit se na vyškolený personál, který jim ochotně zodpoví jakýkoli dotaz, případně pomůže s registrací na interaktivních stanovištích.