Výstavba projektu Modřanský Háj pokračuje podle plánu

Výstavba jedinečného rezidenčního projektu Modřanský Háj pokračuje podle plánu. Daří se tak naplňovat cíle, které si developerská společnost Avestus Real Estate vytkla ještě před vypuknutím krize.

V rámci výstavby se developerské společnosti Avestus daří udržet zvolené tempo a výstavba tak běží dle původního časového plánu. S ohledem na aktuální vývoj na trhu a na změnu v požadavcích klientů na velikosti nových apartmánů, prošel také projekt Modřanský Háj zkouškou. Dopadl v ní ale na výbornou, když zvládl úpravu projektu dle aktuálních trendů. Bezproblémové navýšení počtu menších bytů v projektu, aniž by došlo ke snížení komfortu bydlení, tak potvrdilo jeho původní vysokou kvalitu.

První budova z I fáze projektu je až na 4 byty zcela rozprodaná a majitelé nových apartmánů jsou již nastěhováni. Zároveň finišuje stavba druhé budovy a probíhá také prodej těchto bytů. Tato budova bude zkolaudována v srpnu letošního roku a noví majitelé se budou moci nastěhovat v říjnu. Výstavba třetí a čtvrté budovy začne na podzim tohoto roku.