Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím

Znáte internetovou autopůjčovnu?

29. 06 2010 | Autopůjčovna AA-AUTO.cz je 100% vlastněna českým podnikatelským subjektem. Autopůjčovna byla založena v roce 2005 a od svého počátku se profiluje jako internetová autopůjčovna. V současné době představuje lídra trhu v tomto segmentu podnikání.

Autopůjčovna AA-AUTO.cz je 100% vlastněna českým podnikatelským subjektem. Autopůjčovna byla založena v roce 2005 a od svého počátku se profiluje jako internetová autopůjčovna. V současné době představuje lídra trhu v tomto segmentu podnikání. Půjčovna aut AA-AUTO.cz nyní, v roce 2008 disponuje 82 vozy. Převážnou část nabídky vozidel představují značky MERCEDES a SMART. Dále jsou v nabídce půjčovny zastoupeny vozy značek CHEVROLET, ŠKODA a FIAT.

Vozidla autopůjčovny jsou pravidelně servisována ve značkových servisech. Vozy MERCEDES a SMART servisuje firma Mercedes-Benz Česká republika s.r.o. (Dovozce automobilů Mercedes-Benz do ČR). Vozy CHEVROLET servisuje firma Srba servis. Vozy ŠKODA servisuje firma Bencar a vozy FIAT firma Autocentrum Dojáček.

Průměrné stáří vozidel je 1 a 1/2 roku. Samozřejmostí je pravidelná údržba, zimní pneumatiky od října do dubna ZDARMA, navigace zdarma k vozům střední a vyšší třídy, vlastní odtahová služba a pneuservis. Dalším plusem autopůjčovny je trvalá a úzká spolupráce s firmou Mercedes-Benz Financial Services Česká republika s.r.o. Tato společnost nám zajišťuje financování vozidel MERCEDES a SMART. Financování ostatních značek zajišťuje NEU Leasing a.s.
 

Nabídka autopůjčovny je zajímavá. Můžete si vybrat od automobilů nižších kategorií až po ty nejluxusnější. Můžete si vybrat automobily cenově levnější, se základní výbavou, ale také si můžete připlatit a půjčit si automobil , který bude mít vše, na co si vzpomenete. Naše autopůjčovna má pestrou a širokou nabídku.

Autopůjčovna, vozy

Nejpůjčovanější automobily z autopůjčoven jsou u nás auta střední a nižší třídy. Najdete mezi nimi SMART forTWO, Chevrolet SPARK, SMART forFOUR, Ford Focus, Ford Fiesta a Škoda Fabia. Jinak je to u vozů vyšší třídy. Když si projdete nabídku autopůjčoven, tak zjistíte, že drahé vozy nabízejí hlavně zahraniční půjčovny aut, a to i vozy modelové řady Mercedes C, Mercedes E a Mercedes S, terénní automobily Ford Ranger 4x4 a Mercedes ML i kabriolety. V naí nabídce dále naleznete mikrobusy Mercedes VITO pro 9 osob a mikrobusy Ford Transit pro 9 osob.

Autopůjčovna luxusních vozů

Chcete-li si půjčit takový automobil, máte možnost využít naší autopůjčovny, která nabízí vozy od nižší kategorie po vozy luxusní. Výhodou je i to, že máme svoji servisní síť. Výpůjční podmínky naší půjčovny aut jsou výhodné. ­Při eventuálních problémech máme vlastí zázemí i v naší autopůjčovně (autoservis, pneuservis a odtahovou službu).

Známé autopůjčovny například: půjčovny aut Alimex, Autopůjčovny Avis, Budget, Hertz či Sixt jsou mezinárodní pronajimatelé aut, mají často vyšší cenu za standardní služby a širší vozový park. Můžete sledovat jejich akční nabídky, někdy získáte velmi zajímavé ceny i za auto vyšší třídy. V naší autopůjčovně získáte zajímavé ceny vždy - navíc víte kolik zaplatíte celkem již při rezervaci. Tím se vyhnete velkému překvapení po příchodu do autopůjčovny...

http://autopujcovna-autopujcovny.cz

Diskuse

 
.

Speciály

Naše magazíny

Novinky ze světa bydlení, aut, techniky ...

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO