Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím
Právě se nacházíte:

Prodáváme Renaulty

1. 06 2010 | „Dobrý den, mám problém“, to bývá první věta zákazníků, kteří navštíví náš autobazar, servis a prodejnu náhradních dílů. Již deset let řešíme nemoci vašich motorových miláčků, zprostředkováváme jejich prodej nebo koupi nového, také je vykupujeme za hotové.

„Dobrý den, mám problém“, to bývá první věta zákazníků, kteří navštíví náš autobazar, servis a prodejnu náhradních dílů. Již deset let řešíme nemoci vašich motorových miláčků, zprostředkováváme jejich prodej nebo koupi nového, také je vykupujeme za hotové.
Specializujeme se na vozy Renault 19, 21, 25 a Safrane. Vzhledem k tomu, že spolupracujeme i s jinými odborníky v oboru, jsme schopni zajistit náhradní díly i servis ostatních typů Renaultů, případně jiných značek vozů.
V našem servisu provádíme klempířské i lakýrnické práce, mechanické opravy, prohlídky vozů před technickou kontrolou (stejně tak jsme schopni TK zajistit). V prodejně náhradních dílů nabízíme starší i nové náhradní díly, zakoupené součásti vám samozřejmě na místě vyměníme nebo namontujeme. Kromě náhradních komponentů prodáváme starší i nové pneu široké škály rozměrů, typů a značek.
Abychom vám ušetřili čas a nervy, provedeme za vás veškeré úkony na dopravně-správní agendě Magistrátu hlavního města Prahy (dříve dopravní inspektorát), v případě nepojízdnosti vašeho vozu jsme schopni zajistit odtah.
V našem autobazaru naleznete prozkoušené vozy k prodeji, a to nejen za hotové, ale i na leasing, našim partnerem je GE Capital Bank.
Veškeré naše služby odrážejí 10 let zkušeností s vozy Renault po všech stránkách – s jejich opravami, servisem, výkupem i prodejem. Snažíme se o profesionální, ale osobní přístup a vstřícnost a nezapomínáme, že důležitým kritériem pro spokojeného zákazníka je také příznivá cena.
Renault bazar, servis a prodejna náhradních dílů je několikaletým partnerem Renault Clubu ČR, členům klubu poskytujeme slevy ve výši 10% na veškeré práce a díly.

Diskuse

 
.

Speciály

Naše magazíny

Novinky ze světa bydlení, aut, techniky ...

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO