Rozproudíte lymfu a zbavíte se tuku, to vše nabízí Lázně Jupiter

Nedaleko stanice metra Budějovická sídlí novodobé Lázně Jupiter, jež se pyšní dlouholetými zkušenostmi v oblasti zdraví. Lázně Jupiter se specializují na řešení zdravotních potíží, redukci váhy a posílení fyzické a psychické kondice. Součástí objektu je fitness a wellness centrum, čímž společnost nabízí komplexní služby pod jednou střechou. Procedury využívají nejmodernějších technologií neinvazivních metod. Vyhnete se chirurgickým zákrokům, konzumaci léků a rekonvalescenci. Do Lázní Jupiter si přijedete odpočinout. 

Produktové portfolio Lázní Jupiter zahrnuje pestrou škálu lázeňských balíčků z řady lymfatických programů. Nebo můžete vyzkoušet samostatné procedury, jako jsou detoxikace organismu, zábaly a koupele, masáže, parní lázně, bezbolestná liposukce a další. Svěřte se do rukou profesionálů, kteří vás dostanou do psychické a fyzické pohody. Dostane se vám kvalitní péče.

Lymfatické masáže

Lymfatickou masáž spousta žen pokládá pouze za kosmetický zákrok, který pomáhá při redukci celulitidy. Nicméně lymfatické masáže mají mnohem větší význam, neboť si dokážou poradit s řadou nepříjemných zdravotních obtíží. Pokud lymfatický systém nefunguje správně, objeví se otoky nohou, chronická únava, neustupující bolest hlavy a další nepříjemnosti. Lidé se špatným lymfatickým systémem mají sklon k infekčním onemocněním horních cest dýchacích. Posláním lymfatické masáže je odstranit či zmírnit tyto příznaky.
Lymfatické masáže odvádí z těla odpadní látky, cizorodé látky a odstraňuje choroboplodné zárodky. V neposlední řadě podporují imunitu.
Lázně Jupiter nabízí několik ozdravných programů – Lázeňská siesta k udržení zdraví a celkového vzhledu, Modrý sen zahrnující detoxikační balíček s odvodněním, Tajemná oáza vhodná pro starší generaci či Kleopatra pro odstranění celulitidy. Širší nabídku balíčků můžete zhlédnout přímo na webových stránkách lázní.

Bezbolestná liposukce

Pod termínem „bezbolestná liposukce“ se skrývá neinvazivní ultrazvuková liposukce. Metoda využívá účinky ultrazvuku, který se koncentruje na jedno místo podkožní tukové tkáně. V ošetřovaných oblastech se rozruší buňky, které se následně transportují lymfatickým systémem a jsou metabolizovány játry.
Jednou z nejoblíbenějších metod neinvazivní liposukce je takzvaná kryolipolýza. Jedná se o zmrazování tukových buněk, čímž dochází k jejich redukci a k odstranění celulitidy. Již po první aplikaci dochází k poklesu až 30 % tukových buněk. Kryolipolýza efektivně působí na problémové partie, jako jsou boky, hýždě, břicho a ruce.
Vedle kryolipolýzy se můžete objednat na další variace bezbolestné liposukce – Cryo Derm, Coccon, Vacvite Prestige či radiofrekvenční Spa RF.

Masáže Hammam

Kolébkou exotické masáže Hammam je Turecko, kde tento druh masáže představuje specifický způsob očisty. V Turecku si můžete tuto masáž dopřát téměř na každém kroku. A jak se provádí v zemi svého původu? Před samotnou procedurou se vysprchujete, případně vykoupete v bazénu. Poté přichází na řadu kouzelné ruce maséra. Položí vás na záda a polije vodou. Následně připraví pěnovou vrstvu, kterou nasaje do ručníku a speciálním trikem vymačká pěnu na vaše tělo. Uchopí hamma rukavici, s níž provede kompletní masáž. Závěrem vás polije a osuší. Ve své podstatě se jedná o peeling celého těla, neboť cílem masáže je odstranit odumřelé buňky na povrchu kůže.
V Lázních Jupiter si můžete dopřát masáž Hammam. Při relaxaci odbouráte stres a zbavíte se depresivních stavů. Dochází k hloubkové detoxikaci celého těla. I tento druh masáže je spojen s lymfatickým systémem, přičemž dochází k jeho rozproudění