Stavební spořitelna Wüstenrot snížila úrokové sazby překlenovacích úvěrů

S platností od 1. 2. 2011 snížila stavební spořitelna Wüstenrot úrokové sazby nejžádanějších překlenovacích úvěrů SUPERÚVĚR a DRUŽSTEVNÍ BYT.

O 0,6 % klesla úroková sazba úvěru DRUŽSTEVNÍ BYT, který je speciálně určen na financování družstevního bydlení. Wüstenrot jej poskytuje až do výše 2 milionů korun bez zajištění zástavním právem nemovitosti. O tento úvěr může požádat každý, kdo má alespoň jeden rok stavební spoření u jakékoliv stavební spořitelny a do okamžiku čerpání uspoří 10 % cílové částky. Snížená úroková sazba činí 5,9 % p.a. a roční procentní sazba nákladů u úvěru ve výši 1 milion korun jen 6,67. Ze srovnání s jinými úvěry bez zajištění zástavním právem  vyplývá, že tento úvěr je na trhu nejlevnější svého druhu.

Na 5,8 % p.a. se snížila úroková sazba překlenovací úvěru SUPERÚVĚR, který je klienty vůbec nejžádanějším. I u tohoto úvěru platí podmínka jednoho roku spoření a naspoření 10 % cílové částky na jakoukoliv smlouvu o stavebním spoření klienta, resp. jeho nejbližších rodinných příslušníků.

Výhodou obou produktů jsou předem garantované úrokové sazby jak ve fázi překlenovacího úvěru, tak úvěru ze stavebního spoření. U obou lze také kalkulovanou dobu splatnosti zkrátit formou mimořádných úložek či splátek. Ve fázi úvěru ze stavebního spoření je pak možné zbývající dluh splatit kdykoliv.

http://www.wuestenrot.cz

Čtěte více