1. Královský lukostřelecký klub

Lukostřelba je svým záběrem velmi široká disciplína. Někdo preferuje terčovou lukostřelbu, jiný terénní, další 3D. Střelbu z luku si u nás můžete vyzkoušet, občas chodit střílet s přáteli, nebo se hodin účastnit pravidelně, naučit se základy techniky střelby a časem třeba vstoupit do klubu a začít závodit.

Na hodinách pro veřejnost vám zapůjčíme veškeré potřebné vybavení, vysvětlíme vám jak začít a pomůžeme vám se učit a zlepšovat. Věnovat se vám budou kvalifikovaní trenéři lukostřelby - na každých 3 až 6 střelců připadá vždy alespoň jeden trenér, což nám umožňuje individuální přístup ke každému střelci. Hodinu lukostřelby si rezervujte předem.

Individuální hodiny lukostřelby
Individuální hodina lukostřelby je vhodná pro všechny od náročných začátečníků až po nejlepší závodníky – vždy ji vede trenér odpovídající kvalifikace. Náplň hodiny vám plně přizpůsobíme. Můžete ji využít například k rozboru vaší techniky střelby, k výběru vhodného náčiní či k seřízení a ladění náčiní.
 
Individuální hodiny střelby z kuše
Individuální hodina střelby z kuše je vhodná pro všechny zájemce o tento sport od začátečníků až po nejlepší závodníky. Vždy ji vede trenér odpovídající kvalifikace. Hodinu můžete absolvovat s kuší vlastní, nebo naší. Zapůjčení sportovní kuše je v tomto případě zdarma.

www.archeryclub.cz