Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím
Právě se nacházíte:

Bedýnky domů

12. 10 2010 | Bedýnky domů, provozuje firma Vitalis, která se dlouhá léta zabývá velkoobchodem s ovocem a zeleninou. Je dodavatelem jídelen, hotelů, restaurací, škol a mnoha dalších subjektů.

Bedýnky domů, provozuje firma Vitalis, která se dlouhá léta zabývá velkoobchodem s ovocem a zeleninou. Je dodavatelem jídelen, hotelů, restaurací, škol a mnoha dalších subjektů. Před několika lety vznikl nápad provozovat také rozvoz do domácností. A tento nápad dlouho zrál, tak jako dobré jablko.
V poslední době se staly velmi oblíbenými farmářské trhy a bedýnkový systém přímo od farmářů. A tak jsme se rozhodli do toho pustit.

Bedýnky domů se nechtějí tvářit jako dodavatelé BIO produktů ani jako farmáři. Nicméně v oblasti velkoobchodu se pohybujeme dlouhá léta a umíme vybrat a rozpoznat kvalitu. A to je přesně to, co chceme vozit na váš stůl.
Dáváme přednost produktům z Čech, je-li to možné. Nabízíme rovněž doplňkové zboží, u kterého vyžadujeme určité parametry – bez konzervačních látek, barviv, aromat a podobně.
 
Naším cílem je kvalita, šetření energií - kdo z nás nejezdí nakupovat autem - nabízíme místo deseti jízd, závoz jedním autem deseti rodinám. Připravili jsme přehledný a kvalitní e-shop, na našich stránkách můžete najít i recepty a zajímavosti z oblasti zdravé výživy.

www.bedynkydomu.cz
www.vitalisplus.cz
 

Diskuse

 
.

Speciály

Naše magazíny

Novinky ze světa bydlení, aut, techniky ...

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO