Právě se nacházíte:

Distribuce bazénů Tampa

Společnost Marimex CZ s.r.o. poskytuje své služby na českém trhu již 18 let. Svým zbožím a službami, zejména v oblasti bazénové techniky, uspokojuje potřeby zákazníků nejen u nás, ale i v zahraničí.

Marimex jako největší specializovaný prodejce bazénů a relaxačních technologií disponuje dostatečným zázemím pro vaši naprostou spokojenost. 

Jsme výhradními distributory nadzemních bazénů, tzv. quick up pools - Tampa pro střední a východní Evropu. Tento typ bazénů je nejoblíbenější volbou nadzemních bazénů na českém trhu. Jsou populární hlavně u rodin s dětmi pro jejich konstrukci (nemají pevný rám, nehrozí úrazy) a nízkou cenu.

Naši odborníci vás také rádi seznámí s novými trendy podporujícími zdraví, relaxaci a duševní pohodu. Stačí si jen vybrat z našich výrobků, které nabízejí moře možností, jak relaxovat a nabrat nové síly.

Nadzemní bazény patří mezi nejoblíbenější druh bazénů v ČR. Díky své mobilní konstrukci jsou tyto bazény vhodné pro rodiny s dětmi. Upoutají svou jednoduchou montáží bez velkých stavebních úprav a nízkou cenou. Bazény nabízíme s kartušovou i pískovou filtrací.

Nabízíme také kvalitní zastřešení bazénů vyráběné na míru ke každému bazénu. Díky individuálnímu zaměřování bazénového zastřešení zajišťujeme nejen maximální spokojenost zákazníků, ale hlavně plnou využitelnost a funkčnost prostoru.

Nafukovací matrace se stávají neodmyslitelnou součástí našich domácností. Ať už jedete kempovat nebo vás mají navštívit přátelé, vždy se hodí. Můžeme vám nabídnout nafukovací matrace pro každou příležitost za bezkonkurenční ceny. Vychutnejte si pohodlí domova a dobrý spánek, kdekoliv se právě nacházíte. Naše matrace jsou konstruovány tak, aby splňovaly nejpřísnější měřítka komfortu a pohodlí.

Infrasauny se díky své cenové dostupnosti a jednoduché montáži staly hitem rodinných domů, bytů a chat. Příznivých účinků infrasaun na lidský organismus začíná využívat také stále více hotelů a wellness center. Protože popularita infrasaun stále stoupá, rozhodli jsme se v letošním roce nabídku rozšířit o nové modely a stávající oblíbené typy nabízet v nových variantách a provedeních.

http://www.marimex.cz