KVALITNÍ ČERSTVÉ POTRAVINY Z MORAVSKÝCH FAREM PRO PRAHU

Chcete nakupovat na farmářském trhu každý den po celý rok? Podívejte se na www.farma-obchod.cz, kde si můžete vybrat a objednat kvalitní čerstvé potraviny z našich farem. Je možné zakoupit jedinečné biomaso a poctivé masné výrobky z Vysočiny, ekologicky vypěstovanou biozeleninu z Velehradu, čerstvé sýry a mléčné výrobky z ekofarmy v Beskydech.

Naše potraviny jsou vyrobeny z kvalitních ověřených surovin, z nichž některé mají označení BIO, protože byly vyrobeny v souladu se zákonem o ekologickém zemědělství (biomaso, biozelenina, biosýry, biovína a biomošty).
Řada našich výrobků byla oceněna v rámci potravinářských soutěží. Biopotravinami roku se stala šunka, biolovečák a biouherák z Biofarmy Sasov od pana Sklenáře. Ocenění PERLA ZLÍNSKA získala ovčácká klobása s probiotiky od Martinků z Francovy Lhoty, medy od pana Říhy ze Včelí farmy Pravčice, klobásy od Somerových ze Sazovic a medovník od firmy Medoks ze Všeminy.
Nejvyšší české ocenění pro potraviny značku KLASA obdržel hroznový mošt Malverina od pana Michlovského z Pálavy, pohořelický kapr z Rybnikářství Pohořelice a uzeniny s probiotiky z CARNEXU spol. s.r.o. Francova Lhota.
UZENINY S PROBIOTIKY jsou novinkou na našem trhu. Byly vyvinuty ve spolupráci s Univerzitou T.Bati ve Zlíně. Probiotika jsou prospěsné mikroorganizmy, které příznivě ovlivňují zažívání. Vláknina je rostlinná složka potravy, která přispívá ke zrychlení metabolismu. Video z vývoje a výroby můžete zhlédnout na: http://www.farma-obchod.cz/carnex-probiotika/ .