Dobrá zpráva pro příznivce AVONu!

Svoje oblíbené výrobky nyní nakoupíte i v internetovém obchodě! Mají zboží skladem, čeká tu na vás spousta slevových akcí, pro věrné zákaznice máme dárky a při objednávce nad 1000 Kč neplatíte poštovné. www.avon-levne.cz je tu pro vás!

Také jste si oblíbili nakupování po internetu? Uvaříte si dobrou kávu, pohodlně se usadíte a v klidu si prohlížíte jakékoliv zboží. Tento komfort si nyní můžete dopřát i v případě nákupů výrobků AVON. Všechny známe AVON, ale kupovat ho po internetu? Kdo nezkusí, neví. Pojďte se mnou, jde se tedy nakupovat.

Potřebuji dárek pro svou přítelkyni, která ujíždí na vůních.  Zamířím rovnu do „sekce – vůně a deodoranty“ a dál specifikuji svůj záměr. Je to snadné. Pánská nebo dámská vůně? Jasně, že dámská. Výborně, ale teď už musím být mnohem konkrétnější. Je třeba si stanovit, jaký druh vůně si představuji. Toaletní nebo parfémovanou, či jen tělový sprej? Parfémovanou vůni. Déle vydrží vonět. Šup tam. Anebo možná by stačila toaletní?  To je ono! Výběr je úspěšný, ale pořád mám pocit, že by to ještě „něco“ chtělo? Zkusím „sekci – dekorativní kosmetika“.  Páni, jsem ohromena přesností třídění. Díky tomu je „listování“ v internetovém katalogu mnohem snadnější. Buď můžu projít vše, anebo když spěchám, zamířím opravdu jen tam, kde chci nakupovat. To prostě nemá chybu. Své kamarádce vybírám k toaletní vodě ještě rtěnku. Těch není nikdy dost! Celý nákup jsem vyřešila za 10 minut. Do tohoto báječného obchodu se musím vrátit.

Počkat. Co kdybych si ještě koupila nový pleťový krém? To už ale není tak snadné. Vyberu ten správný? Hledám v pomyslných regálech „svůj“ krém a jsem trochu bezradná. Našla si mě „sekce – výrobky dle věku“. Zadám věk a čekám. Zase skvělé, ta přesnost je až mimo ženské chápání. Hlavou mi běží, že to tedy musí být dílo muže. J Ale k mému krému. Nabízí se mi jich tu hned několik. Jsem v koncích. Říkám si, to není možné, nenechají mě přece bezradnou a bez pomoci, to v tomhle úžasném obchůdku prostě není možné. A vážně není. Na dálku mi „ruku“ podává kosmetická poradkyně. Obracím se na ní se svou bezradností a mám kliku. Odpověď dostávám téměř obratem. Vybírám si „svůj“ krém a spěchám s celým nákupem ke „kase“. Platím hned převodem, už to znám. Vida? Narážím na příjemnou slevu za platbu převodem. A další sleva na můj další nákup, jako poděkování za ten dnešní, přichází vzápětí.  
A protože je moje objednávka nad 500 Kč, zasloužím si prý i dárek. Jsem zvědavá, ale co, alespoň se můžu taky na něco těšit. Přijde mi spolu se zakoupeným zbožím. Jsem nadšená a zároveň rozhodnutá. Vánoce zkrátka nakoupím tady. Lehce najdu požadované výrobky, pokud si nebudu jistá výběrem, poradí mi a navíc mám pocit, že mě tu hýčkají. To mě sem láká úplně nejvíc, to se vám na rovinu přiznám. To je totiž to, co mi v ostatních obchodech chybí!

Abyste nemysleli, že si vymýšlím, přijďte si také nakoupit a prohlédnout  Avon katalog na www.avon-levne.cz . Je to snadné a velmi příjemné. A hýčkat vás tu určitě taky budou! Jsou prostě takoví.

Petr a Lenka Zálešákovi
Tatarkova 731
149 00  Praha 4

777 933 414
777 721 282
info@avon-levně.cz

kosmetická poradkyně:
lenka@avon-levne.cz