Prodej popelnic, košů, kontejnerů...

Společnost SULO s.r.o. je výhradní zástupce skupiny SULO v oblasti prodeje plastových odpadových nádob, košů a podzemních kontejnerů pro Českou a Slovenskou republiku. 

Společnost SULO s.r.o. je výhradní zástupce skupiny SULO v oblasti prodeje plastových odpadových nádob, košů a podzemních kontejnerů pro Českou a Slovenskou republiku. Firma vznikla z podnětu nových vlastníků firmy SULO a navazuje svojí tradicí na firmu, která na českém trhu působí již od roku 1995.

V návaznosti na podstatné rozšíření výrobního programu mateřské společnosti se zaměřuje na prodej veškerých odpadových nádob pro komunální oblast, a to včetně podzemních kontejnerů, které jsou novým moderním trendem v ekologické oblasti.
 
Nedílnou součástí nabídky produktů naší firmy je i poradenská činnost pro oblast komunální techniky. Tato vychází z dlouholetých zkušeností našich pracovníků.
 
Naším cílem je soustavná péče o zákazníky včetně rychlého a dobře fungujícího servisu společně s týmovou prací našeho malého, leč dynamického kolektivu.
 
Naší snahou je neustále zvyšovat úroveň služeb poskytovaných našim zákazníkům, a tím i zajištění jejich plné spokojenosti.