Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím

Prodej šlapacích a elektrických autíček pro děti

18. 10 2010 | Společnost ITELCA s.r.o. je od roku 2008 výhradním dovozcem dětských šlapacích a elektrických autíček od renomovaného italského výrobce TT Toys pro Českou republiku a Slovensko. Autíčka jsou vyráběna v licenci známých automobilek jako Ferrari, BMW, Mercedes, Fiat apod. Cílem společnosti je nabízet hračky nejvyšší kvality, které jsou bezpečné a prověřené a které uspokojí i nejnáročnější požadavky kupujících.

Společnost  ITELCA s.r.o. je od roku 2008 výhradním dovozcem dětských šlapacích a elektrických autíček od renomovaného italského výrobce TT Toys pro Českou republiku a Slovensko. Autíčka jsou vyráběna v licenci známých automobilek jako Ferrari, BMW, Mercedes, Fiat apod. Cílem společnosti je nabízet hračky nejvyšší kvality, které jsou bezpečné a prověřené a které uspokojí i nejnáročnější požadavky kupujících. Autíčka jsou vyráběna  ze speciálního protinárazového celoprobarveného plastu,  který svou kvalitou naprosto převyšuje tento typ hraček vyráběných jinými výrobci.  

Věříme, že naše hračky přinesou vám i vašim dětem nezapomenutelné zážitky, naše děti i děti našich přátel si s těmito hračkami hrají, takže sami vidíme kolik přináší radosti dětem i jejich rodičům. Nabízíme vám nákup vybraného zboží jednoduchým a rychlým způsobem. Rádi taky uvítáme vaše zkušenosti a poznatky.

http://www.luxusni-hracky.cz

Diskuse

 
.

Speciály

Naše magazíny

Novinky ze světa bydlení, aut, techniky ...

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO