Právě se nacházíte:

Bungee Jumping

Vyzkoušejte něco jiného! Bungee running - soutěžní disciplína, kdy se běžící závodník snaží co nejvíce napnout bunge cord, který má připoutaný za zády a dosáhnout stanovené mety.

Bungee swimming - jako bungee running, ale ve vodě. Organizujeme sportovní soutěže, teambuilding, firemní akce, doprovodné programy, road show. V naší nabídce je elektrické rodeo, laserová střelnice, horolezecká stěna, aerotrim, střelba z luku, kuše, revolveru a spoustu dalších aktivit.

Naše firma vznikla v roce 1995, kdy jsme se zabývali provozováním bungee jumpingu pro veřejnost. Proto i název naší společnosti Survive bungee jumping. Postupem času jsme naši nabídku rozšířili o další aktivity. A přestože dnes již jumping není naší prioritou, název společnosti jsme ponechali. Již několik let technicky a organizačně zajišťujeme akce sportovního i zábavného charakteru pro děti i dospělé, pro malé i velké skupiny, různé náročnosti.

V naší nabídce, kterou jsme rozdělili do několika kategorií, najdete mnoho zajímavých disciplín s různými variantami a stupni obtížnosti. Díky tomu vám můžeme připravit zajímavý program odpovídající vašim přáním a možnostem. Naše aktivity, které ve většině případů nenabízíme zprostředkovaně, můžete využít jako doprovodný program na firemních či předváděcích akcích a dětských dnech nebo na vytvoření soutěží v rámci indooru a outdooru.

Zvláštní kategorií je teambuilding, jehož program je zaměřen na rozvíjení týmové spolupráce, prohloubení komunikace, překonání strachu a poznání sebe sama i aktivní odpočinek a rozvoj kreativity. Na vaši žádost Vám zpracujeme konkrétní program dle vašich představ a s cenovou rozvahou. U všech realizovaných zakázek vám zajišťujeme profesionalitu, dynamičnost a spolehlivost, samozřejmě s důrazem na bezpečnost účastníků.

www.bungee-jump.cz