Chateau St. Havel **** - hotel & golf & wellness

Wellness centrum Infinit v romantickém prostředí zámeckého hotelu Chateau St. Havel v Praze 4 – Krči poskytuje svým zákazníkům širokou paletu profesionálních služeb v oblasti wellness, včetně dvou privátních wellness zón.

Těšit se můžete na nejmodernější technické vybavení, vyčerpávající nabídku wellness služeb zahrnující vše od klasického fitness centra s posilovnou se špičkovými sportovními přístroji přes aerobic a spinning zónu, tradiční saunu, solária až po všechny myslitelné typy masáží a dalších lázeňských a relaxačních procedur.

Nacházejí se zde dvě privátní sauny, které nabízí skvělou příležitost pro ničím nerušenou relaxaci. V prostorné saunové kabině ze světlého dřeva stromu abachi může pohodlně rozjímat dvě až sedm osob. U každé sauny je k dispozici ledový bazének pro ochlazení a útulná odpočívárna s posezením a lehátky pro maximální pohodlí. Součástí wellness zón jsou i dva privátní whirlpooly s možností rozjímání pro dvě až šest osob. Na jednotlivých sedátkách si můžete vyzkoušet různé druhy hydromasáží a samostatně je ovládat. U privátního whirlpoolu je prostorná sprcha a příjemné posezení. Privátní prostory sauny i whirlpoolu jsou kvalitně ozvučeny, občerstvení je možno kdykoli objednat vnitřní telefonní linkou. V nabídce jsou kromě osvěžujících nápojů a kvalitních zážitkových vín také pochoutky ze zámecké kuchyně.

V nabídce jsou také odborné a exotické masáže od klasických relaxačních, přes masáž horkými kameny, až po zábal do banánových listů či čokoládovou masáž.

Všechny služby ve wellness centru lze zakoupit i formou dárkových poukazů.

Odpočinek můžete zakončit zážitkovou večeří v luxusní restauraci pod vedením týmu šéfkuchaře Ondřeje Slaniny. Samozřejmě chybět jako vždy nebude milý, příjemný a za všech okolností profesionální obsluhující personál, který splní všechna vaše přání.

www.chateauhotel.cz/wellness-centrum-praha-4.html