Pojďte si vyzkoušet služby fitness a wellness klubu Sulice

Hledáte nějaké místo, kde se dokážete vydovádět, zasportovat si nebo zarelaxovat? Tak právě pro Vás byl otevřen nový klub v Hlubočince nedaleko Jesenice s výbornou dostupností pražského okruhu a pro okolní vsi. Pojďte si vyzkoušet služby fitness a wellness klubu Sulice.

Ve wellness části klubu naleznete relaxační zónu s vířivkou, saunou, parní kabinou. V prostorách fitness je k dispozici fitness bar, kde si každý sportovec najde to pravé pro doplnění energie, spalování tuků nebo tvorbu svalů.

Klub organizuje skupinové lekce nejen pro dámy jako Jóga, Pilates, Zumba, Dancerelax, Flowin, Bosu, Funkční trénink, Cvičení pro zdravá záda, PortDeBras, Balance core, 15 min pro břicho.

Zajímavostí klubu jsou tréninky fitness, které se organizují také mimo prostory fitness části – od jara do podzimu se cvičí na terase v prostorách budovy i mimo ní.

Dále klub nabízí širokou škálu masáží, proto si každý najde tu svou. Pro uvolnění po zátěži jsou k dispozici certifikovaní maséři, kteří Vám poskytnou sportovní masáž, pro milovníky čínské medicíny a meditací je připraven specialista na čínské masáže, pro odbourání tuků a vytvarování těla jsou vhodné anticelulitické nebo lymfatické masáže, relaxu při masáži mohou využít i těhotné ženy, pro prohřátí celého těla je ideální masáž lávovými kameny a dále se můžete těšit na masáže reflexní, postizometrické, medové a indické.

Speciálními službami klubu jsou různé tělové zábaly (anticelulitické, jalovcové, tymiánové, bylinkové, regenerující, antistresové), které tělu poskytnou příjemné uvolnění, relax a mohou také pomoci s odbouráváním tuků!

Mezi další služby klubu patří výživové poradenství na míru každému spolu s individuálními tréninky.

Přijďte vyzkoušet obrovskou nabídku kvalitních služeb. Každý si přijde na své, ať jste kulturista nebo maminka na mateřské, vždy se o Vás v klubu postarají profesionálové a doporučí Vám to pravé ořechové právě pro Vás.

Pokud právě teď přemýšlíte o návštěvě klubu, obdržíte ,,startovací balíček“, který zahrnuje osobní trénink, diagnostiku pohybového aparátu, proměření skladby těla pomocí přístroje Bodymetrix, konzultaci s výživovou poradkyní a masáž.

Klub Vám poskytne členství na míru – nabízí měsíční nebo roční členství, které zahrnuje neomezený vstup do všech částí klubu. Pokud chcete služby nejprve omrknout, vyzkoušejte jednodenní členství za pouhých 199Kč. Přijdete-li s partnerem či kamarádkou, můžete využít partnerské členství. Klub nezapomněl ani na firmy, pro firemní zákazníky je k dispozici firemní členství.

A nakonec, pro maminky s dětmi je připraveno hlídání dětí!

Tak s chutí do toho!

Více informací o klubu naleznete zde:  www.suliceclub.cz