Aloe Vera NWA nyní o 50% levněji než od LR

Zdraví, krásu a vitalitu si zaslouží i Vaši domácí miláčkové. V dnešní době je velmi těžké dostat se ke skutečně kvalitní stravě. Animal Deluxe přináší krmivo pro psy, kočky a koně ve vysoké kvalitě.

 

1. Stavebními prvky Vašeho organizmu jsou aminokyseliny. Osm z těchto esenciálních aminokyselin si však organizmus nedokáže vytvořit. Obsahuje je ale Aloe Vera. Pravidelným užíváním Aloe Vera Gelu zajistíte přísun těchto důležitých aminokyselin svému.

2. Protizánětlivé vlastnosti. Aloe Vera Gel obsahuje 12 přírodních látek s protizánětlivým působením bez vedlejších účinků. Aloe Vera Vám rovněž podpoří správné funkce pohybového ústrojí.


3. Denní dávka vitamínů. Aloe Vera Gel obsahuje vitamíny A, B1, B2, B6, B12, C a E, dále kyselinu listovou a niacin. Lidský organizmus si zásoby těchto vitamínů nedokáže vyrobit, proto je musíme neustále doplňovat vhodnou stravou. Pitím Aloe Vera Gelu vybuduje přirozený obranný systém.

4. Denní dávka minerálních látek. Mezi minerální látky obsažené v Aloe Vera patří vápník, hořčík, mangan, měď a zinek. Jak skvělé zásoby v jednom. Všichni víme, že pro udržení celkového zdraví nesmí v naší stravě chybět jídla s obsahem vitamínů a minerálních látek. Aloe Vera Gel je přirozený a zdravý způsob, jak zásobit Váš organizmus těmito látkami.

5. Obnova kolagenu a elastinu. Aloe vera může přidat do vašeho organizmu bohatou zásobu stavebních látek k udržení zdravé pokožky. Vaše pokožka si je přirozeně doplňuje každých 21 až 28 dní. Denní přísun těchto látek pomocí Aloe Vera pomůže vaší pokožce bojovat proti následkům stárnutí!


6. Regulace tělesné váhy a přísun energie. Aloe Vera Gel při pravidelném užívání pročišťuje Váš trávicí systém. Naše strava obsahuje mnoho škodlivých látek, které mohou být příčinou únavy a vyčerpání. Aloe Vera Gel Vám dodá více energie, budete se cítit lépe a pomůže Vám udržet zdravou tělesnou váhu.

7. Zdravý trávicí trakt zabezpečuje absorpci výživných látek z konzumované potravy do krevního oběhu. Aloe Vera má přirozené detoxikační schopnosti. Pravidelné pití Aloe Vera Gelu Vám zlepší funkci střev, zvýší absorpci proteinů a současně sníží výskyt nepřátelských bakterií – to vše přirozenou cestou! Aloe Vera má rovněž příznivé účinky při pálení žáhy a ostatních zažívacích problémech.

 

 

 

8. Posílení imunitního systému. Aloe Vera přirozeně podporuje imunitní systém. Imunitní systém chrání Váš organizmus po celý den a Aloe Vera mu svým obsahem přirozených „posilovačů“ imunity poskytuje dostatečné zásoby, z nichž může čerpat. Pravidelné pití Aloe Vera Gelu může Vašemu imunitnímu systému podat potřebnou pomocnou ruku.

9. Utlumení bolesti. Aloe Vera aktivuje funkci fibroblastů. Fibroblasty jsou malé buňky zodpovědné za funkci kolagenu. Přispívají k utlumení bolesti při menších popáleninách, řezných ranách, odřeninách a podráždění pokožky.

10. Dentální hygiena. Aloe Vera má velmi prospěšné účinky na celkové zdraví ústní dutiny.

 

Více najdete na www.nwa-cosmetics.cz