Bikram Yoga Prague – Přijďte se na podzim ohřát

Bikram Yoga je moderní dynamické cvičení, které Vás jednoduše dostane. Je to původní hot joga - životní styl se 40 letou tradicí a výsledky po celém světě, který Vám předáváme přesně v té formě, v jaké nám byl svěřen. Neměníme, to co funguje.

Po odcvičené lekci se cítíte jako znovuzrození. Bikram Yoga má silné detoxikační účinky na lidský organismus a působí pozitivně na psychiku. Aktivní formou zbavuje lidské tělo škodlivých látek, odbourává stres a dodává energii. Pravidelným cvičením Bikram Yogy efektivně zformujete svou postavu a posílíte svalstvo v celém těle. Cvičením v teple dochází k efektivnějšímu spalování kalorií a tuk mizí.

Lekce Bikram Yogy je dynamický 90-ti minutový program 26 poloh Hatha jogy (fyzické jogy) a dvou dýchacích cvičení, který se praktikuje v sále vyhřátém na 42 °C. Je to vědecky sestavená metoda stlačování, protahování a posilování, kterou se stimulují všechny systémy lidského těla. Každá z těchto poloh systematicky připravuje tělo na polohu následující, pořadí se nikdy nemění.

Bikram Yoga od září už i na Pankráci

Od 26. září 2011 pro Vás Bikram Yoga Prague otevře své druhé studio na Pankráci. Cílem tohoto velkorysého projektu je odlehčit kapacitě prvního studia v centru města a nabídnout stávajícím klientům možnost parkování.

http://www.bikramyoga.cz/