ECOBETON Canaba – nejodolnější konstrukční systém pro rodinné domy

Rodinné domy poskytují již 20 let svým obyvatelům moderní, kvalitní, ekonomicky dostupné a především bezpečné bydlení. Masivní montovaný konstrukční systém ECOBETON CanabaŇ je zárukou nejvyšší statické i požární odolnosti, a to nejen při výstavbě rodinných, ale i víceposchoďových bytových domů.

Speciální kompozitní materiál vykazuje prakticky neomezenou životnost a díky svým unikátním vlastnostem poskytuje nejen vysoký komfort bydlení v ekologicky šetrném domě, ale i garantovaně nejnižší náklady na vytápění a provoz domu.

Pro konstrukci rodinného domu CHICO – domu za milion navrhla CANABA konstrukčně zcela nové obvodové dílce o stavební tloušťce pouze 100mm, oproti běžně užívaným 150mm u individuálních domů CANABA. Nové dílce ECOBETON CanabaŇ bylo nutno podrobit náročnému testování statické i požární odolnosti podle nejpřísnějších evropských norem. Testování ve speciální akreditované zkušebně prokázalo, že i ecobetonové dílce o tloušťce pouhých 100mm nejenže požadavky norem splňují i při extrémním návrhovém zatížení, ale že ve srovnání s ostatními konstrukčními systémy, zejména pak s tzv. lehkými montovanými konstrukcemi, jsou několikanásobně odolnější. Ecobetonové dílce totiž extrémním podmínkám jako je požár trvající v řádu hodin nejen odolaly, ale po ukončení zkoušky nevykazovaly ani žádné známky poškození. Majitelé nového rodinného domu Chico využívajícího tento modernizovaný konstrukční systém CANABA tak mají záruku, že jejich dům jim poskytne ve srovnání s ostatními technologiemi nejen nejdelší užitnou hodnotu, ale i několikanásobně vyšší odolnost konstrukce a maximální bezpečí bydlení i v extrémních situacích, při zachování nejvyššího standardu kvalitního, úsporného a zdravého bydlení.

O společnosti:
Společnost CANABA se výstavbou úsporných rodinných domů na klíč zabývá od r. 1991 a za tuto dobu poskytla bydlení již více než 3 500 rodin. Použití unikátního masivního montovaného konstrukčního systému umožňuje realizaci rychlé, kvalitní, energeticky úsporné stavby, šetří čas a tím i náklady klientů a garantuje i pevnou cenu celé výstavby. Veškeré detaily si zájemci o kvalitní úsporné bydlení mohou prohlédnout v nejširší síti vzorových domů, které jsou otevřeny každý den včetně víkendů i svátků od 10 do 18 hodin. Více informací naleznete na www.canaba.cz či www.dumzamega.cz (web věnovaný informacím o rodinném domě Chico – domě za milion).