Granette v únoru pokračoval v rekordních prodejích

Druhá největší likérka v zemi, společnost Granette v únoru pokračovala v rekordních prodejích. „Za první dva měsíce roku jsme prodali rekordní množství lihovin. Ve srovnání s loňským rokem to představuje nárůst o 30 procent,“ řekl Pavel Kadlec, ředitel společnosti Granette (dříve KB Likér), která patří české nápojářské firmě Drinks Union.

Ve sledovaném období nejvíce vzrostl prodej Vodky 42, jejíž prodej se proti prvním dvěma měsícům v loňském roce zvýšil na trojnásobek. „Přisuzujeme to především správnému zacílení naší marketingové kampaně z přelomu roku a její pokračování na začátku letošního roku. To, že byla kampaň úspěšná potvrzují i ohlasy odborníků,“ uvedl Pavel Kadlec. Dodal, že se v prvních měsících roku se dařilo také značce Vaječný Sen s růstem kolem 50 procent.
Granette (tehdy ještě jako KB Likér) v loňském roce prodal téměř 70 tisíc hektolitrů lihovin. To je o 15 procent více než v předchozím roce. Šlo o rekordní prodeje v historii firmy. „Likérka tak v úvodu roku navazuje na povedený loňský rok, kdy se stala na českém trhu druhým největším výrobcem lihovin,“ doplnil ředitel společnosti.