Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím

Pozvání na Den železnice

24. 09 2010 | Jako již tradičně každý rok proběhne i letos v sobotu 25. září na pražském nádraží v Braníku Den železnice. Zajímavá celodenní akce pro veřejnost i nadšence z řad fandů vláčků nabídne mimo jiné jízdu parním vlakem, přehlídku lokomotiv a mnoho dalšího ze železničního prostředí. Za JLV bude vystaven jídelní a lůžkový vůz.

Jako již tradičně každý rok proběhne i letos v sobotu 25. září na pražském nádraží v Braníku Den železnice. Zajímavá celodenní akce pro veřejnost i nadšence z řad fandů vláčků nabídne mimo jiné jízdu parním vlakem, přehlídku lokomotiv a mnoho dalšího ze železničního prostředí. Za JLV bude vystaven jídelní a lůžkový vůz.

Jídelní vůz BRam bude připravený nejen k nahlédnutí, ale bude se v něm podávat občerstvení, takže ten, kdo dostane chuť, si bude moci objednat jídlo z rozmanité nabídky, pochutnat si na něm a plně tak využít služeb našeho „restauráku“. V lůžkovém voze WLambz se sice nebudou lůžka přímo spaním testovat, ale bude tam přítomen stevard JLV, který rád zodpoví všechny dotazy vztahující se k vozu, vysvětlí jeho fungování i technickou stránku a všechny zájemce po něm provede.

Z řad zaměstnanců JLV se akce zúčastní produktoví manažeři Petr Hubáček, Petr Pospíšil a stevard EU Jakub Vrchovský, se kterými se tam budete moci potkat.

Diskuse

 
.

Speciály

Naše magazíny

Novinky ze světa bydlení, aut, techniky ...

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO