Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím

Spánek bez kapky potu

31. 08 2010 | Spánek je nejdůležitější formou odpočinku každého člověka. S přibývajícími stupni na teploměru se však stává ze spánku boj a často se budíme celí zpocení. Značka PerDormire, již tradičně spojovaná s novou kulturou zdravého spaní, přichází na trh s matrací, která vám zajistí během spánku příjemné klima a sucho v lůžku.

Spánek je nejdůležitější formou odpočinku každého člověka. S přibývajícími stupni na teploměru se však stává ze spánku boj a často se budíme celí zpocení. Značka PerDormire, již tradičně spojovaná s novou kulturou zdravého spaní, přichází na trh s matrací, která vám zajistí během spánku příjemné klima a sucho v lůžku.

Pro zdravý spánek aktivních lidí je vhodná vzdušná, ortopedická matrace AIR MEMORY COOLMAX PLUS. Dvouvrstvé jádro kombinuje línou a studenou pěnu a vytváří účinnou oporu celého těla. Povrch potahu tvoří čtyřkanálkové duté vlákno Coolmax s velmi dobrou tepelnou regulací a rychlým odvodem tělesné vlhkosti z lůžka.
Potah je vodoodpudivý, s antibakteriální úpravou, která má schopnost ničit mikroby. Díky speciálním vlastnostem této matrace si budete moci dopřát pohodlný a nerušený spánek po celou noc.
Cena 8.990 Kč

Značka PerDormire patří v oblasti moderní kultury spaní mezi nejvýznamnější výrobce matrací. Na trh přináší produkty v kolekcích matrací, roštů a polštářů. Používá nejnovější materiály speciálně vyvinuté renomovanými společnostmi. Zaručuje špičkovou kvalitu a vysoké uživatelské vlastnosti svých výrobků.

Výhradním distributorem značky PerDormire v České republice je společnost Machala a.s.

www.bpoint.cz

Diskuse

 
.

Speciály

Naše magazíny

Novinky ze světa bydlení, aut, techniky ...

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO