Velikonoční jarmark v Otrokovicích

Ve čtvrtek 14. 4. 2011 proběhl v prostorách zahrady otrokovické pobočky Naděje další ročník tradičního Velikonočního jarmarku. Pomyslné vítání jara nabídlo návštěvníkům širokou škálu dekoračních předmětů, jarních aranžmá, zdobených vajíček, zvířátek ze sena, pomlázky, velikonočních přání, výrobků z keramiky, barevných kamínků, proutěných košíků, svíček, perníčků a mnoho dalších výrobků.

Své prodejní místo tu měla také zlínská pobočka Naděje a Azylový dům Samaritán, kteří zde představili výrobky ze svých sociálně terapeutických dílen. Prodejní sortiment obohatily také maminky z Klubu rodičů handicapovaných dětí Stůňata, což přispělo k tomu, že měli letos návštěvníci skutečně z čeho vybírat.

K významným hostům patřili také představitelé Města Otrokovice, a to pan starosta Mgr. Jaroslav Budek a místostarosta, pan Ing. Milan Plesar. K návštěvníkům z blízkého i dalekého okolí se přidaly také děti z okolních škol, které přišli koupit dárek svým rodičům. Nechybělo ani bohaté občerstvení a již tradičním hostem se stala živá ovečka, tentokrát s malým jehňátkem.