Právě se nacházíte:

Metropol 2008 č. 4

Málokterá celebrita si uchová své soukromí v takové diskrétnosti jako modelka, moderátorka a herečka Iva Kubelková. Je to určitě proto, že se chová rezervovaně a ctí určité životní zásady, které se už v českém showbyznysu příliš nenosí. Přesto se po internetu šíří „zaručené“ zprávy o jejím životě. Nám se podařilo s Ivou krátce pohovořit o normálních běžných záležitostech a o chvílích, které rozděluje mezi Prahu a Lhotku nad Labem u Lovosic.

Vstáváte ráda? Od té doby, co mám dcerušku Natálku, musím vstávat ráda. Myslíte si, že máte víc času na dceru, než měla na vás Vaše maminka? To by vám lépe odpověděla ona. Ale asi ano, protože ona chodila do zaměstnání, kdežto já si mohu volný čas lépe rozvrhnout. Ponocujete?
Ano, ale proto, že studuji a čekají mne v nejbližší době zkoušky. Co konkrétně studujete? Věnuji se studiu oboru sociální a masová komunikace na Univerzitě J. A. Komenského, což souvisí s mou dosavadní prací. Sportujete?
Nesportuji, protože na to jednoduše nemám momentálně čas. Vaříte ráda a čemu dáváte přednost při stravování? Vařím ráda, a protože jsem vegetarián, dávám přednost sladkým jídlům a omáčkám, piji  neperlivé nápoje a nepohrdnu sklenkou dobrého vína. Dovede Vás něco vytočit? Rozčilujete se? Někdy ano, asi jako každý, ale snažím se, aby mne to moc nerozhazovalo. Držíte si stále fi guru. Je to proto, že držíte diety?
Ne. Ty naštěstí nemusím držet. Ještě Vás baví modeling? Po deseti letech se dá říci, že snad ještě ano. Jak si představujete ideální rodinu? Myslím si, že je to taková rodina, která dokáže všechno vyřešit. Nechtěla bych defi novat, co všechno. Každý jsme v určitém vývoji a nemůžeme chtít po druhém, aby byl stále stejný jako před pěti, deseti lety. Podle mne je nejkrásnější právě ten kompromis, vývoj lidí, kteří se dokáží domluvit a třeba i najdou pěkný způsob rozchodu. Pak si myslím, že ani děti takovým rozchodem tolik netrpí. To hovoříte z vlastní zkušenosti? Já jsem měla to štěstí, že jsem se vždy dokázala domluvit na pěkném rozchodu. Vždy to bylo na úrovni.

více najdete v tištěné verzi nebo si stáhněte PDF