Autoškola realizuje výuku formou dálkového studia

12. 03 2012 | Autoškola Radek Pasecký nabízí komplexní služby pro všechny, kteří chtějí získat řidičský průkaz na osobní automobily nebo na motocykly. Autoškola také poskytuje kondiční jízdy, zajišťuje referenční školení řidičů a přezkoušení po ročním zákazu nebo vybodování.

Naše autoškola má kvalitní učitele a k žákům přistupujeme individuálně. S každým žákem se osobně domlouváme na termínech jízd, které mu nejvíce vyhovují, rovněž na začátcích a koncích praktické jízdy. Jízdy naše autoškola zajišťuje kvalitními vozy.

Autoškola Radek Pasecký - Praha realizuje výuku individuálně formou dálkového studia. Na teoretickou část se žák autoškoly připravuje částečně samostudiem z materiálů, které mu autoškola může poskytnout, dále pak dochází do autoškoly na konzultace, jejichž termíny si určí podle své potřeby.

Autoškola Radek Pasecký - Praha poskytuje pro praktický výcvik vozy značek Mitsubishi Lancer, Mitsubishi SpaceWagon, Škoda Roomster, Škoda Octavia, Škoda Felicia, Ford Focus, Ford Escort, motocykly Kawasaki a Java a přívěsným vozidlem Agados.

http://www.autoskolapasecky.cz

Speciály