Autoškola realizuje výuku formou dálkového studia

Autoškola Radek Pasecký nabízí komplexní služby pro všechny, kteří chtějí získat řidičský průkaz na osobní automobily nebo na motocykly. Autoškola také poskytuje kondiční jízdy, zajišťuje referenční školení řidičů a přezkoušení po ročním zákazu nebo vybodování.

Naše autoškola má kvalitní učitele a k žákům přistupujeme individuálně. S každým žákem se osobně domlouváme na termínech jízd, které mu nejvíce vyhovují, rovněž na začátcích a koncích praktické jízdy. Jízdy naše autoškola zajišťuje kvalitními vozy.

Autoškola Radek Pasecký - Praha realizuje výuku individuálně formou dálkového studia. Na teoretickou část se žák autoškoly připravuje částečně samostudiem z materiálů, které mu autoškola může poskytnout, dále pak dochází do autoškoly na konzultace, jejichž termíny si určí podle své potřeby.

Autoškola Radek Pasecký - Praha poskytuje pro praktický výcvik vozy značek Mitsubishi Lancer, Mitsubishi SpaceWagon, Škoda Roomster, Škoda Octavia, Škoda Felicia, Ford Focus, Ford Escort, motocykly Kawasaki a Java a přívěsným vozidlem Agados.

http://www.autoskolapasecky.cz