Výuka lukostřelby pro veřejnost

Střelbu z luku si u nás můžete vyzkoušet, občas chodit střílet s přáteli, nebo se hodin účastnit pravidelně, naučit se základy techniky střelby a časem třeba vstoupit do klubu a začít závodit.

Na hodinách pro veřejnost Vám zapůjčíme veškeré potřebné vybavení, vysvětlíme Vám jak začít a pomůžeme Vám se učit a zlepšovat. Věnovat se Vám budou kvalifikovaní trenéři lukostřelby - na každých 3 až 6 střelců připadá vždy alespoň jeden trenér, což nám umožňuje individuální přístup ke každému střelci.

Hodinu lukostřelby si rezervujte předem. V opačném případě Vám nemůžeme zaručit, že pro Vás bude volné místo.

Individuální hodina lukostřelby je vhodná pro všechny od náročných začátečníků až po nejlepší závodníky – vždy ji vede trenér odpovídající kvalifikace. Náplň hodiny Vám plně přizpůsobíme. Můžete ji využít například k rozboru Vaší techniky střelby, k výběru vhodného náčiní či k seřízení a ladění náčiní.

Individuální hodina střelby z kuše je vhodná pro všechny zájemce o tento sport od začátečníků až po nejlepší závodníky. Vždy ji vede trenér odpovídající kvalifikace. Hodinu můžete absolvovat s kuší vlastní, nebo naší. Zapůjčení sportovní kuše je v tomto případě zdarma.

http://www.archery.cz/vyuka-lukostrelby