Wellness centrum na Chodově

Každý z nás je individualita a každý z nás potřebuje jiný přístup. Terapeut vám nabídne masáže zaměřené přímo na váš konkrétní problém, tak abyste byli co nejvíce spokojeni a vaše obtíže se zmírňovaly nebo nejlépe úplně odezněly. Konzultace s terapeuty probíhají zdarma.

Soul Spa zastává individuální přístup ke každému klientovi. Klade velký důraz na soukromí a nerušený odpočinek. Příjemný personál, kvalitní terapeuti a klidné prostředí zajistí, že se zde budete cítit jako na dovolené. Najdete zde kosmetiku, relaxační masáže, manikúru, pedikúru, ale i individuální cvičení a balíčky pro hubnutí, detoxikaci, program proti celulitidě apod.

Nebojte se přijít se svými dětmi. Zatímco vy si budete užívat procedury v dětském klubu bude o ně zdarma postaráno. Bylo dokázáno, že pravidelné saunování a pobyt v páře zvyšuje imunitní systém člověka. V Soul Spa najdete privátní sauny, které můžete navštívit se svými známými. Každá sauna je pro maximálně 4 osoby. Je zde zaručeno maximálně vaše soukromí a klid při saunování.

V Soul Spa samozřejmě nechybí moderní metoda neinvazivní kosmetické dermatologie – mikrodermabraze, která vyhladí jemné vrásky, odstraní jizvičky po akné, hloubkově vyčistí póry nebo odstraní stařecké skvrny. Wellness centrum také nabízí nejrůznější balíčky, které pomohou např. při bolestech páteře, pooperačních stavech, pro snižování hmotnosti nebo proti vyčerpání a únavě.

www.soulspa.cz