Věděli jste, že chodidla jsou odrazem našeho zdraví? Jako první nám totiž mohou napovědět, že máme cukrovku nebo narušený lymfatický systém. V takovém případě je potřeba navštívit lékaře. I bez potíží je ale dobré o chodidla pečovat. Třeba chůzí naboso. Stačí 15 minut denně a klouby vám poděkují.