Pracovníci České televize a Českého rozhlasu v pondělí vstoupili do stávky. Veřejnoprávní média tak reagovala na vládou schválený návrh zákona, který by od ledna zrušil koncesionářské poplatky. Peníze mají televize i rozhlas dostávat ze státního rozpočtu. Stávka se stále projevuje ve vysílání, kde některé pořady začínají se zpožděním. Na stávku již reagoval ministr kultury Oto Klempíř (Motoristé).